.

.

4MM 100pcs Плетенка Хривнија стп Кожа Кабелот Со Hummer Затворач Микс Ткаат String Накит Додатоци Материјали Да се Направи алки

4MM 100pcs Плетенка Хривнија стп Кожа Кабелот Со Hummer Затворач Микс Ткаат String Накит Додатоци Материјали Да се

DEN 623.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
кука
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
lae1sa
Затворач Тип:
Hummer
Број На Модел На:
EL460
Стил:
Тренди
Нараквици Тип:
Синџир & Линк Нараквици
Пол:
Унисекс
Материјал:
кожа
Компатибилност:
Други
Метали Тип:
Други
Функција:
Други
боја:
микс боја

Стоката во категоријата