.

.

Везана,DIY Лента Крстот бод Поставува за панделка Вез за полнење,вазна зголеми цвет љубов Крст-Бод занаетчиски ѕид дома декор

Везана,DIY Лента Крстот бод Поставува за панделка Вез за полнење,вазна зголеми цвет љубов Крст-Бод занаетчиски ѕид

DEN 479.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Материјал:
100% Памук
Шаблон Тип:
Флорални
Тип:
Пакет
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Платно Пакување Метод:
Укината
Бренд Име:
QIUSI
Надворешното Пакување:
торба/кутија за пакување

Стоката во категоријата