.

.

Петар рен Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Пурпурна ирис цвет Плоштадот Кристал икона Целосна pict Дома Декор

Петар рен Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Пурпурна ирис цвет Плоштадот Кристал икона Целосна pict

DEN 282.48

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
20x25cm paper bags, 25x35cm paper bags, 30x40cm paper bags, 38x50cm Color box, 45x60cm Color box, 50x65cm Color box
Бренд Име:
Петар рен
Платно Пакување Метод:
Навива
Стил:
Пастирски
Употреба:
Слики
Pasting Област:
Целосна
Материјал:
Смола
Број на Бои:
30-45
Форма:
три-димензионални
Дијамант форма:
Плоштад
Шаблон Тип:
Флорални
Рамка:
No
Надворешното Пакување:
Боја кутија за пакување или хартиени кеси
Крстот бод колекции внатрешни детали:
смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча,
Крстот бод државата:
Недовршени,ќе Треба рачно изработени дијамант сликарство
Крстот бод на Одлуки:
Плоштад смола честички колаж дупчење дијамант сликарство
Крстот бод кристал материјал:
Плоштад смола честички дијамант сликарство
ОДГОВАРА ЗА:
домаќинство Дневна соба,спална соба,ходникот
Подарок за:
Пријатели,семејството,роденден,празник,се пресели во нов дом
Дијамант големина:
0.24 cm*0.24 cm

Стоката во категоријата