.

.

Стилски Сина Кинески Дами Rayon Кошула Блузи Мандарина Јака Блуза Кинески Стил Новина Танг Одговараат Големина S M L XL XXL A007-В

Стилски Сина Кинески Дами Rayon Кошула Блузи Мандарина Јака Блуза Кинески Стил Новина Танг Одговараат Големина S M

DEN 338.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Јака:
Мандарински Јака
Sleeve Должина(cm):
Краток
Бренд Име:
YZYOUTHZING
Облека Должина:
Краток
Стил:
Новина
Материјал:
Rayon,Полиестер
Шаблон Тип:
Животните
Декорација:
Копче
Ткаенина Тип:
Сатенски
Sleeve Стил:
Редовни
боја:
Црвена,Темноцрвена,Сина,Сина,Црна,Златна
Големина:
S M L XL XXL
Сезоната:
Пролет , Лето , Есен
Стил:
Кинеската Национална Облека
Материјал:
Rayon,Полиестер,Сатен
Боја Стил:
Природна Боја
Број На Модел На:
A007-В

Стоката во категоријата