.

.

MOONROCY Капка Превозот Мода Кубни Циркони се Зголеми Златна Боја Црвена Зелена Виолетово-Сина Обетки Кристал Клип за Жените Подарок

MOONROCY Капка Превозот Мода Кубни Циркони се Зголеми Златна Боја Црвена Зелена Виолетово-Сина Обетки Кристал Клип

DEN 136.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Метална боја:
Роуз Златна Боја
Главниот Камен Боја:
Зелена, Црвена, Сина, Виолетова
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
MOONROCY
is_customized:
No
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
A0029
Обликотшема:
Растенијата
Назад Наоѓање:
Притисни-назад
Метали Тип:
бакарни легури
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Стоката во категоријата