.

.

Бесплатен превозот 20PCS BU508A ДА-3P ДА-247 ТРАНС NPN 700V 8A ДА-247

Бесплатен превозот 20PCS BU508A ДА-3P ДА-247 ТРАНС NPN 700V 8A ДА-247

DEN 326.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
Регулатор На Напон
Бренд Име:
YOINNOVATI
Број На Модел На:
BU508A
Напон:
BU508A
is_customized:
Yes
Моќ Дисипација:
BU508A
Примена:
компјутер
Температурата На Работа:
BU508A
Состојба:
Нови
Пакет:
ДА-3P

Стоката во категоријата