.

.

10x13 cm бесплатен превозот Нови памук и лен јута drawstring пошта кеси кафе грав складирање подарок Пакување кеси

10x13 cm бесплатен превозот Нови памук и лен јута drawstring пошта кеси кафе грав складирање подарок Пакување кеси

DEN 3263.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повод:
Свети Патрик е Ден,ноќта на Вештерките,Партија,Кинеската Нова Година,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Крштевки & Крштевањето,Годишнина,Назад На Училиште,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Велигден,денот на Благодарноста,Божиќ
Бренд Име:
LANWAY СРЕЌА
Шема:
Никој
Број На Модел На:
подарок торба
Материјал:
Платно
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
300pcs
дали виткање:
Yes
Големина:
10x13cm
Материјал:
Памук и лен
is_customized:
Yes
Количина:
300pcs/многу

Стоката во категоријата