.

.

свадба подарок и рекламирање материјали--'Море' Песок и seashell Место за Држачот на Фото Рамка Свадба Фаворизира 100pcs/многу

свадба подарок и рекламирање материјали--'Море' Песок и seashell Место за Држачот на Фото Рамка Свадба Фаворизира

DEN 4200.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Повод:
Роденден,Забава,Матура,Свадба,Денот на Вљубените,Децата Ден,Годишнина,Нова Година,Свадба & Ангажирање,Божиќ,денот на Благодарноста
Шема:
Никој
Материјал:
Смола
Број На Модел На:
ww
is_customized:
Yes
Број на Компјутери:
1pc
Тип:
Други Празнична & Партија Материјали
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата