.

.

Природни Faux Mink Трепките 10d рачно изработени Лажни Око Lash Mink Eyelash Продолжување Шминка 0.15 мм В навивам 6/8/10/12/14mm

Природни Faux Mink Трепките 10d рачно изработени Лажни Око Lash Mink Eyelash Продолжување Шминка 0.15 мм В навивам

DEN 56.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Навивам:
C
Должина:
6mm, 8mm, 10mm, 12mm, 14mm
Тип На Објект:
Лажни Eyelash
Лажни Трепки Terrier:
Други
Лажни Eyelashe Тип:
Индивидуални Удари Со Камшик
Број На Модел На:
LF-8021
Лажни Eyelash Материјал:
Други
Лажни Eyelash Занает:
рачно изработени
Лажни Eyelashe Должина:
1cm-1.5 cm
Големина:
C Curl
Количина:
1
Лажни Трепки Стил:
Природни Долго

Стоката во категоријата