.

.

Бесплатен Превозот 220ML флип капак шишиња празна бела милениче козметички лосион контејнери примерок шише 15PCS/МНОГУ

Бесплатен Превозот 220ML флип капак шишиња празна бела милениче козметички лосион контејнери примерок шише 15PCS/МНОГУ

DEN 853.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Јасно капа, Бела капа, Црна капа, се Меша боја на капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
220ml
Број На Модел На:
220ml
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Алатки категорија:
шминка за убавина алатка
make-up спецификација:
нормална големина
Капак боја:
црна, бела транспарентна
Шише боја:
Бела
Употреба:
Лосион Шампон Етерично Масло
Индустриска Употреба:
ЛИЧНА НЕГА
Запечатување Тип:
завртка капа
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата