.

.

Трговија на големо 925 sterling Silver хривнија 2015 Мода Накит нараквици за жените Grap

Трговија на големо 925 sterling Silver хривнија 2015 Мода Накит нараквици за жените Grap

DEN 62.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Број На Модел На:
H017
Обликотшема:
Топката
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
YUEYIN
Метали Тип:
Сребро.
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
H017
is_customized:
Yes
Должина:
19CM
Материјал:
Никој

Стоката во категоријата