.

.

H145 Бесплатен Превозот! Најновите Жените Елегантен Дизајн 925 сребрен накит Топла продава нараквица Фабрика за Директна Продажба

H145 Бесплатен Превозот! Најновите Жените Елегантен Дизајн 925 сребрен накит Топла продава нараквица Фабрика за Директна

DEN 52.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Нараквици Тип:
Пресечените алки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Топката
Поставување Тип:
Тензија Поставување
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
YUEYIN
Број На Модел На:
H145
Метали Тип:
Сребро.
позлата:
сребро позлатен
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
H145
is_customized:
Yes
Должина:
20.5CM*0.8CM
Стил:
Романтични
Метали Тип:
сребро позлатен

Стоката во категоријата