.

.

Винил ѕид decal налепница amor , арт де ла споредено dormitorio -ѕидот налепници спална соба оркестарот Шпанија ,бесплатен превозот esp003

Винил ѕид decal налепница amor , арт де ла споредено dormitorio -ѕидот налепници спална соба оркестарот Шпанија ,бесплатен

DEN 137.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
55x25cm црна, 55x25cm меки розова, 55x25cm црвена, 55x25cm бела, 55x25cm топла розова, 55x25cm браун, 55x25cm сива, 80x35cm црна, 80x35cm бела, 80x35cm меки розова, 80x35cm кафеава, сива 80x35cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Класификација:
За Ѕид
Censor Кодот:
esp003
Сценарија:
Ѕид
Тема:
Знаци
Број На Модел На:
esp003
Бренд Име:
Duknow
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Пластични
Тема:
Гранде amor
Цели:
арте де ла споредено dormitorio
Место на Потекло:
Шангај Кина (Копно)
Се препорачува простори:
dormitorio
Заврши Големина:
55x25cm/80x35cm
Стил:
Свет Налепница
is_customized:
yes
Функција:
Табла Налепница

Стоката во категоријата