.

.

Бесплатен Превозот 30ml Празни флип капа шише круг рамо јасно мал примерок ампули празни пет шишиња 100pcs/многу

Бесплатен Превозот 30ml Празни флип капа шише круг рамо јасно мал примерок ампули празни пет шишиња 100pcs/многу

DEN 1269.12

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Јасно капа, Бела капа, Црна капа, се Меша боја на капа
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
30ml
Број На Модел На:
30cc
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Алатки категорија:
шминка за убавина алатка
make-up спецификација:
нормална големина
Маска боја:
транспарентен , бела , црна
шишиња боја:
Транспарентна
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата