.

.

Harbll За НОВ Мерцедес C250 C350 C63 W204 Pasenger Прозорецот за Префрлање Собранието 2049058202/A2049058202/2049058102

Harbll За НОВ Мерцедес C250 C350 C63 W204 Pasenger Прозорецот за Префрлање Собранието 2049058202/A2049058202/2049058102

DEN 282.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Дијаметар:
5cm
Објектот Висина:
3cm
Објектот Должина:
8cm
Објектот Ширина:
3cm
Материјал Тип:
ABS
Специјални Функции:
Контрола на авто windows
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Година:
2013-2017
Бренд Име:
HARBLL
Име На Модел:
2049058202/A2049058202
Објектот Тежина:
160g
OE БР.:
2049058202/A2049058202
автомобил модел 1:
За Мерцедес C250 C350 C63 W204
автомобил модел 2:
За Мерцедес C250 C350 C63 W204
автомобил модел 3:
за мерцедес
Состојба:
100% нови
Година:
-
Мерцедес-Бенц Модел:
За Мерцедес C250

Стоката во категоријата