.

.

Моден Глеѓ Птици Цвет Накит Брошеви Јака Мажите Brooch букет Мода Жените Кристал Кристал Партија Brooch Hijab Иглички

Моден Глеѓ Птици Цвет Накит Брошеви Јака Мажите Brooch букет Мода Жените Кристал Кристал Партија Brooch Hijab Иглички

DEN 205.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
2206100579
Материјал:
Кристал
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Бренд Име:
Blucome
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Брошеви Тип:
Брошеви
боја:
шарени
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата