.

.

Возрасни Жени, Професионални Балетски Туту Црвено Црн Don Quixote Балет Фаза Костим Девојки Перформанси Балет Туту AttireBT9025

Возрасни Жени, Професионални Балетски Туту Црвено Црн Don Quixote Балет Фаза Костим Девојки Перформанси Балет Туту

DEN 8568.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
8, XS, S, M, L, XL, XXL, 10, 12, 14, 16, custom made
Бренд Име:
Birsals
Материјал:
Spandex,Полиестер,Најлон
Пол:
Жените
Број На Модел На:
BT9025
Танц Тип:
Балет
is_customized:
Yes
Големина:
XS/S/M/L/XL/2XL for adult,8/10/12/14/16 for child
Други бои произведени:
Yes
Здолништа:
10 слоеви на tulle
Земја на потекло:
Гуангжу,Кина
Возраст Grou:
Возрасни,Девојки,Деца,Жени,Деца
Стил И Употреба:
Перформанси,Competiton,Балет Танц
Улога:
LaEsmeralda,Paquita,Не Quxote,Заспаната Убавица
Материјал:
Spandex,Најлон,Златни Украси,Мека tulles
Назад на Bodice:
Двојно Кука за возрасни големина,Една кука за дете големина

Стоката во категоријата