.

.

За BOMBARDIER АТВ Traxter XL 4x4 2002 2003 2004 Autoshift 2001-2005 Max 2004 2005 XL 2004 Мотоцикл накладките Предни Задни

За BOMBARDIER АТВ Traxter XL 4x4 2002 2003 2004 Autoshift 2001-2005 Max 2004 2005 XL 2004 Мотоцикл накладките Предни

DEN 300.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Дијаметар:
8.8cm
Објектот Ширина:
4.8cm
Година:
2003 2004 2005 2006
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Име На Модел:
За EBC FA307 FA317 FA317
Објектот Должина:
8.8cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
GFYSHIP
Motobike Направи:
Хонда
Материјал Тип:
висок квалитет на Метал & Месинг Легури
Специјални Функции:
Директна замена на оригинални делови
Објектот Висина:
0.78cm
Позиција:
Пред (307/317) Задните 317
ОЕМ Кодот:
FA307 FA317 FA317
Име На Модел:
Мотоцикл АТВ накладките комплет
Количина:
3 Пара
F:
За BOMBARDIER Traxter XL (4x4) 2002 2003 2004
M:
Traxter Autoshift 2001 2002 2003 2004 2005
модел 01:
Traxter Max 2004-2005
модел 02:
Traxter XL 2004
модел 03:
Потрагата 650 Max 2003
модел 04:
Потрагата Max СПИ XT 2004 2005

Стоката во категоријата