.

.

ХСС Микро Малку Пресврт Вежба Малку Поставени Комплет 150pc/set 0.4-3.2 мм Мини Мала Прецизност High Speed Челик Моќ Вежба Битови Дупка Создателот Кутија

ХСС Микро Малку Пресврт Вежба Малку Поставени Комплет 150pc/set 0.4-3.2 мм Мини Мала Прецизност High Speed Челик Моќ

DEN 309.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
JAKEMY
is_customized:
Yes
Должина:
0.4-3.2 mm
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Број На Модел На:
ПР-set150-Мини
Материјал:
High Speed Челик

Стоката во категоријата