.

.

Компатибилен Коника Minolta Bizhub 7255 7272 7210 OPC Тапан,OPC Тапан Користат За Коника 7272 7210 Копир,За Коника Minolta OPC 7255

Компатибилен Коника Minolta Bizhub 7255 7272 7210 OPC Тапан,OPC Тапан Користат За Коника 7272 7210 Копир,За Коника

DEN 1416.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип:
opc тапан
Функција:
Компатибилен
Бренд Име:
Cigo БОЈА
Компатибилен Бренд:
Коника Minolta
Број На Модел На:
DH600/DI650

Стоката во категоријата