.

.

1Roll DIY Помине Уметност Долго Бакарни Жици Помине Уметност Разголување Лента Линија DIY Маникир Декорација Алатка

1Roll DIY Помине Уметност Долго Бакарни Жици Помине Уметност Разголување Лента Линија DIY Маникир Декорација Алатка

DEN 24.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
Сина зоолошка градина
Број На Модел На:
Бакарна жица
Тежина:
13g
Големина:
Nail Art Striping
Количина:
1 РОЛНА
Тип На Објект:
Кристал & Декорација
Материјал:
Бакар
Дијаметар:
за 6.5 см/2.56
Висина:
Околу 1.2 см/0.47

Стоката во категоријата