.

.

5 Бои Нов Бренд Гроздобер Случај За Asus Zenfone 4 Max ZC520KL Телефон Магнет Флип Стојат Случај Покрие Мат СТП Кожа Материјал

5 Бои Нов Бренд Гроздобер Случај За Asus Zenfone 4 Max ZC520KL Телефон Магнет Флип Стојат Случај Покрие Мат СТП Кожа

DEN 251.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Мало Пакет:
No
Тип:
Флип Случај
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорни,Потпирач
Компатибилен Бренд:
ASUS
дизајн:
Гроздобер,Бизнис,Обична,Мат
Големина:
5.2
Карактеристики:
Гроздобер
квалитет:
А+++++
боја:
како се покаже слика
Пад на превозот:
Yes
функција 1:
Стојат Флип Магнетно
Карактеристика 2:
оригинален бренд
функција 3:
Напредни Персонализација
Feature4:
Бесплатни Подароци

Стоката во категоријата