.

.

MEEKCAT 925 вистински сребро позлатен Ѕвезда Нараквици & Накит за Жените Накит Кристал Мулти Слој Синџир Линк Пол Женски

MEEKCAT 925 вистински сребро позлатен Ѕвезда Нараквици & Накит за Жените Накит Кристал Мулти Слој Синџир Линк Пол

DEN 140.88

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Hummer
Материјал:
Кристално
Бренд Име:
MEEKCAT
Обликотшема:
Ѕвезда
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
Пол:
Жените
Метали Тип:
Бакар
Поставување Тип:
Никој
Број На Модел На:
925 фунта сребрени нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Бакар
Материјал:
925 Sterling Silver Шалче
Контрола На Квалитет:
Никел, Олово и Кадмиум Слободни
Прилики:
Свадба / Ангажирање / Годишнината / Партија
прстен тежина:
15g
Is_customized:
Yes
накит пакување:
opp вреќа / меур / сомот торбичка / плик
Подарок за:
мајка / девојка / сопруга / ќерка / пријател

Стоката во категоријата