.

.

HNGCHOIGE 10pcs Пред Жичен LED Светилка Сијалица Емитуваат Диоди DC 12V/24V 18cm 3мм

HNGCHOIGE 10pcs Пред Жичен LED Светилка Сијалица Емитуваат Диоди DC 12V/24V 18cm 3мм

DEN 30.96

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
HNGCHOIGE
Име На Модел:
1H51212-15
Тип На Објект:
Табла За Предупредување Индикатор

Стоката во категоријата