.

.

Бренд Нови Сребро Лаптоп, Лаптоп Тастатура 580030-291 580952-291 За HP Павилјон dm1 MINI 311 serirs (Јапонија)

Бренд Нови Сребро Лаптоп, Лаптоп Тастатура 580030-291 580952-291 За HP Павилјон dm1 MINI 311 serirs (Јапонија)

DEN 833.04

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
KEFU
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
Јапонија Стандард
Број На Модел На:
MINI 311

Стоката во категоријата