.

.

1PCS Микрофон Модул+Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел Конектор Делови За Xiaomi Redmi Забелешка 3/Redmi Note3 Про Премиер

1PCS Микрофон Модул+Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел Конектор Делови За Xiaomi Redmi Забелешка 3/Redmi Note3

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Redmi Забелешка 3, Redmi Забелешка 3Pro
дизајн:
Бар
Бренд Име:
Qian simai
Број На Модел На:
Redmi Забелешка 3/Redmi Note3 Про
Компатибилен Бренд:
за Xiaomi
Тип:
Микрофон Модул+Полнење преку USB Порт Одбор Flex Кабел
верзија:
Redmi Забелешка 3/Redmi Note3 Про

Стоката во категоријата