.

.

Автомобил Додатоци Кат Мат Автомобилски Внатрешни Работи Пред Задните Тепих Гума Опфаќа 5 Парчиња

Автомобил Додатоци Кат Мат Автомобилски Внатрешни Работи Пред Задните Тепих Гума Опфаќа 5 Парчиња

DEN 1464.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Боја Име:
Црно-1, Бело-2
Тип На Објект:
Матс & Теписи
Објектот Должина:
475 mm
Бренд Име:
AUMOHALL
Патосници Тип:
гумени мат
Материјал Тип:
Гума
Објектот Тежина:
1640 G
Пополнување Материјал:
Синтетички Влакна
Објектот Ширина:
465 mm
Име На Модел:
RT870-171201
Специјални Функции:
автомобил кат мат
Објектот Дијаметар:
475 mm
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген

Стоката во категоријата