.

.

5x 20x10mm Milleflori Стакло Chamilia Монистра Рамен Круг Диск Стакло Lampwork Spacer Монистра За Diy Накит Одлуки Додатоци

5x 20x10mm Milleflori Стакло Chamilia Монистра Рамен Круг Диск Стакло Lampwork Spacer Монистра За Diy Накит Одлуки

DEN 47.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Објектот Дијаметар:
20mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Melia cueillez votre jeunesse
Број На Модел На:
10503
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Тежина:
About 4.9g
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Стакло
Стил:
Рачно Изработени Lampwork Монистра
Тип:
Сребро Foiled Стаклени Монистра

Стоката во категоријата