.

.

2 ПАРЧИЊА М4 Алуминиум Gimbal Стап Завршува за FrSky Taranis Хорус SE X9E X12S Предавателот Далечински Контролер Резервен Дел DIY Accs

2 ПАРЧИЊА М4 Алуминиум Gimbal Стап Завршува за FrSky Taranis Хорус SE X9E X12S Предавателот Далечински Контролер Резервен

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
За Возило Тип:
Хеликоптери
Бренд Име:
REALACC
Алатка Материјали:
Собранието Категорија
Технички параметри:
Вредност 2
Број На Модел На:
за FrSky Taranis Хорус X9D ПЛУС SE X9E X12S
Надградба На Делови/Додатоци:
Gimbal Стап Завршува
Четири тркала Атрибути:
Gimbal Стап Завршува
Материјал:
Gimbal Стап Завршува
РК Делови и Accs:
Gimbal Стап Завршува
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Gimbal Стап Завршува

Стоката во категоријата