.

.

Сосема Нов Лаптоп Тастатура Црна 519265-291 577478-291 За HP Павилјон DV7 серија (Јапонија)

Сосема Нов Лаптоп Тастатура Црна 519265-291 577478-291 За HP Павилјон DV7 серија (Јапонија)

DEN 409.92

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
KEFU
Компатибилен Бренд:
HP/Compaq
Стандард:
Јапонија Стандард
Број На Модел На:
DV7

Стоката во категоријата