.

.

GUB ВВ Деца Велосипед Шлем PC EPS Ultralight Безбедност Шлемови 24 отворите за вентилација Не Интегриран Формирање Со Врв 5 Бои

GUB ВВ Деца Велосипед Шлем PC EPS Ultralight Безбедност Шлемови 24 отворите за вентилација Не Интегриран Формирање

DEN 523.20

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Бренд Име:
GUB
Возрасна Група:
деца
Материјал:
ABS
Тип:
Не Integrally-украсениот Шлем
Тежина (g):
222g
Отворите За Вентилација:
> 20
сертификација:
CE
Големина:
50-57cm
Број На Модел На:
VV
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.6kg (1.32lb.)
Пакет Големина:
30cm x 24cm x 18cm (11.81in x 9.45in x 7.09in)
Материјал:
PC+EPS
сертификација:
CE/CPSC/SGS
Возрасна Група:
деца
Број На Модел На:
VV
Големина:
50-57cm
wight:
222g
категорија:
Не се Интегрирани (со врв)

Стоката во категоријата