.

.

2018 Зима, Есен Модата Жените Тенок Turtleneck Дрво Печатење Плус Сомот Дебели Топло Тело Женски Кошули Секојдневен Т Кошула Блузи

2018 Зима, Есен Модата Жените Тенок Turtleneck Дрво Печатење Плус Сомот Дебели Топло Тело Женски Кошули Секојдневен

DEN 1415.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
XINOBWA
Материјал:
Полиестер,Spandex
Стил:
High Street
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Декорација:
Никој
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Јака:
Turtleneck
Sleeve Стил:
Редовни
Број На Модел На:
B17QF87
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Жените

Стоката во категоријата