.

.

5/8(16mm) 100yards/тркалаат Двојно Лице Сатен Лента За Пеперутка Лакови Подарок Завиткување Бесплатен Превозот

5/8(16mm) 100yards/тркалаат Двојно Лице Сатен Лента За Пеперутка Лакови Подарок Завиткување Бесплатен Превозот

DEN 334.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Производ:
Панделки
Техника:
Извезена
Материјал:
100% Полиестер
Ткаенина Тип:
Сатенски
Ширина:
5/8
Стил:
Двојно Лице
Број На Модел На:
13mm
Шема:
Полна Боја
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
боја:
196Colors

Стоката во категоријата