.

.

2017 Жешка! Тактички Пиштол Зафат Екстензии За Пиштоли Списанија Изберете го Вашиот Стил USPA IPSC Лов Додатоци

2017 Жешка! Тактички Пиштол Зафат Екстензии За Пиштоли Списанија Изберете го Вашиот Стил USPA IPSC Лов Додатоци

DEN 220.80

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
СТР-11, СТР-29, СТР-30, СТР-ПРАТЕНИЦИ, СТР-26XL
Бренд Име:
canis latrans
За:
AEG / GBB АК

Стоката во категоријата