.

.

8pcs/многу 20ml спреј шишиња,лосион пумпа, Стаклено шише за парфем, крем тегли, матирано стакло шишиња

8pcs/многу 20ml спреј шишиња,лосион пумпа, Стаклено шише за парфем, крем тегли, матирано стакло шишиња

DEN 528.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Број На Модел На:
5236
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Бренд Име:
StarDu Пакување
Големина:
20ml

Стоката во категоријата