.

.

Морски/Брод Автомобил Комбинација Switch Панел 3 Банда со Цигара Приклучок и Двојна USB Слот Сина LED светло On/Off Switch Рокер

Морски/Брод Автомобил Комбинација Switch Панел 3 Банда со Цигара Приклучок и Двојна USB Слот Сина LED светло On/Off

DEN 774.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Тип На Објект:
Копчето Се Префрлите
Објектот Висина:
7.5cm
Објектот Ширина:
10cm
Објектот Должина:
11cm
Година:
Универзална
Специјални Функции:
dual USB напојување со полнач
Материјал Тип:
ABS, метал
Објектот Тежина:
293g
Бренд Име:
CATUO
Име На Модел:
Други

Стоката во категоријата