.

.

Вино црвено Коњ Око Форма Вежба Страна Синџир Кристално Стакло за Шиење Rhinestones DIY Жените Shose и Свадба Фустани

Вино црвено Коњ Око Форма Вежба Страна Синџир Кристално Стакло за Шиење Rhinestones DIY Жените Shose и Свадба Фустани

DEN 164.40

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
7X15 20pcs, 9X18 20pcs, 13X27 10pcs, 17X32 10pcs, 17X32 gold 10pcs, 7X15 gold 20pcs, 9X18 gold 20pcs, 13X27 gold 10pcs
Бренд Име:
QiARSOYOO
Rhinestones Тип:
Лабава Rhinestones
Употреба:
Чанти,Облека,Чевли
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
коњ око
Техника:
Шие-На
Стил:
Flatback
Тип На Производ:
Rhinestones
Обликот:
коњ око
боја:
вино црвено

Стоката во категоријата