.

.

Нова 2014 Мода накит Додатоци кутија ѓердани & приврзоци складирање кутија ѓердан свадба подарок за роденден Freeshipping

Нова 2014 Мода накит Додатоци кутија ѓердани & приврзоци складирање кутија ѓердан свадба подарок за роденден Freeshipping

DEN 717.60

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Накит Пакување & Екран
Бренд Име:
Mordoa
Објектот Тежина:
400g
Објектот Висина:
4.5cm
Материјал:
Дрво
Производ Карактеристики:
Моден
Објектот Ширина:
15cm
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Должина:
20cm
Број На Модел На:
A212-2
Накит Пакување & Display Type:
Случаи & Прикажува
is_customized:
Yes

Стоката во категоријата