.

.

Уметничко Лизгање се Облекуваат Жените Девојки игри со авијација Облекуваат Бела високо еластична spandex Чипка чипка рачно изработени чисто вежба

Уметничко Лизгање се Облекуваат Жените Девојки игри со авијација Облекуваат Бела високо еластична spandex Чипка чипка

DEN 4272.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Бела
Големина:
XXS, XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Танц Тип:
Ballroom
Бренд Име:
LIUHUO
Пол:
Жените
Материјал:
Spandex
Број На Модел На:
LH002

Стоката во категоријата