.

.

LIXF-DC Мотор за Контрола на Брзината, Возачот Одбор 3V-35V 5A PWM Контролер Stepless DC 3V 6V 12V 24V 35V Променлива Напон на Регулаторот Затемнете

LIXF-DC Мотор за Контрола на Брзината, Возачот Одбор 3V-35V 5A PWM Контролер Stepless DC 3V 6V 12V 24V 35V Променлива

DEN 48.24

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црвена
Број На Модел На:
SZ
Тип На Објект:
Нежните

Стоката во категоријата