.

.

Прекрасно Прошарана Розово Злато Rhinestones Кристал Булчински Свадба Headband Headpieces Коса додатоци Пратилки Појас Наметки Накит

Прекрасно Прошарана Розово Злато Rhinestones Кристал Булчински Свадба Headband Headpieces Коса додатоци Пратилки Појас

DEN 263.76

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Материјал:
Кристал
Бренд Име:
SLBRIDAL
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Тип:
Headbands
Број На Модел На:
SL-HSJ018

Стоката во категоријата