.

.

Жените Секси Сомот Врвот Комбинација Чипка Оглавник Шпагети Рака Врвот Крофна Без Ракави Резервоарот На Врвот Tees Debardeur Camisoles За Жени

Жените Секси Сомот Врвот Комбинација Чипка Оглавник Шпагети Рака Врвот Крофна Без Ракави Резервоарот На Врвот Tees

DEN 190.32

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S, M, L, XL
Број На Модел На:
127745
Материјал:
Памук,Полиестер
Стил:
Секси & Клуб
Декорација:
Чипка
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Редовни
Блузи Тип:
Camis
Шаблон Тип:
Цврста
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените

Стоката во категоријата