.

.

2 парчиња Блескав Ефект на Вештачки Медуза Риба Резервоарот Аквариум Декорација Силикон Желе Риба Тенкови Мал Украс Розова+Сина LXY9

2 парчиња Блескав Ефект на Вештачки Медуза Риба Резервоарот Аквариум Декорација Силикон Желе Риба Тенкови Мал Украс

DEN 66.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
S
Тип:
Риба
Тежина:
45g
Водни Украси Тип:
Украси
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
38425
Бренд Име:
elenxs
Тип:
38425
Тип На Објект:
Вештачки Медуза Украс
Материјал:
меки силиконски и флуоресцентни во прав
Дијаметар:
прибл. 5cm
Целосна Должина:
Околу 15cm
Идеален за декорација:
риба резервоарот или аквариум
Количина:
2 компјутери
боја:
Како што е прикажано

Стоката во категоријата