.

.

Pendrive USB Флеш Диск Кристал Гитара Виолина Ѓердан 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB USB Меморија Накит USB Флеш Меморија Подарок

Pendrive USB Флеш Диск Кристал Гитара Виолина Ѓердан 4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB USB Меморија Накит USB Флеш Меморија

DEN 162.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Капацитет:
4GB, 8GB, 16GB, 32GB, 64GB, 128GB
Број На Модел На:
usb флеш диск
Интерфејс Тип:
usb 2.0
Пакет:
Yes
Бренд Име:
Civetman
Енкрипција:
No
производ тежина:
20g
Стил:
Ѓердан,Гитара
Времето на пазарот:
Мај-13
Материјал:
Метал
Тип На Производ:
Флеш Диск
Стил:
Гитара
Производи Статус:
Акции
Капацитет:
реалниот Капацитет на
Гаранција:
една година гаранција
Продажба Капацитет:
4GB 8GB 16GB 32GB 64GB 128GB
USB Оперативен Систем:
Win98/ME/2000/XP/ Vista/win7 -10, Mac OS 9.X
подарок:
Бесплатни ѓердан синџир

Стоката во категоријата