.

.

Ѕидот се Соочуваат Плоча 3RCA AV + Dual-HDMI Порт Избрани Панел Faceplate Приклучок за Штекер

Ѕидот се Соочуваат Плоча 3RCA AV + Dual-HDMI Порт Избрани Панел Faceplate Приклучок за Штекер

DEN 263.52

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Должина на кабел:
ѕид плоча
боја:
1PC, 10PCS, 20PCS, 30PCS
Пакет:
Yes
Производи Статус:
Акции
Бренд Име:
dower мене
Тип:
Кабел Адаптер
Тип:
ѕид плоча
Тип На Врска:
РКА,HDMI
Големина:
86 x 86 mm

Стоката во категоријата