.

.

Црна, Сива & Оган Црвено 2 Пара Поларизирана Замена на Леќи За Половина Јакна XLJ Vented очила за сонце Рамка УВА & UVB Заштита

Црна, Сива & Оган Црвено 2 Пара Поларизирана Замена на Леќи За Половина Јакна XLJ Vented очила за сонце Рамка

DEN 640.56

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Eyewear Додатоци
Eyewear Додатоци:
Леќи
Број На Модел На:
Одговара за Половина Јакна XLJ Vented
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
PapaViva
Пол:
Мажи
Обложување:
HMC
Боја на Lense :
Црна, Сива & Оган Црвена
Погоден :
За Автентични Половина Јакна XLJ Vented очила за сонце Рамка
Количина:
2 пара
Леќа Технологија :
Поларизирана
Заштита :
100% УВА & UVB

Стоката во категоријата