.

.

Гроздобер Дами Сатен Краток Nightgown Sleepwear Кинески Жени Облека Се Облекуваат Gown Гроздобер Кимоно Yukata Дневна Nightwear Пижами

Гроздобер Дами Сатен Краток Nightgown Sleepwear Кинески Жени Облека Се Облекуваат Gown Гроздобер Кимоно Yukata Дневна

DEN 276.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
007
Материјал:
Rayon,Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Краток
Сезоната:
Пролет
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал Состав:
Rayon
Бренд Име:
NIUNIUSHOW
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Облека
Фустани Должина:
Мини
Големина:
one size
Место на Потекло:
Шангај, Кина (Копно)
Стил:
Кинески Гроздобер Стил

Стоката во категоријата