.

.

3615R 1 Din е Радио за Автомобил 3.6 Автомобил Видео MP5 Player Авто Аудио Стерео FM Станица TFT Екран FM Предавателот Стерео Аудио за Музика

3615R 1 Din е Радио за Автомобил 3.6 Автомобил Видео MP5 Player Авто Аудио Стерео FM Станица TFT Екран FM Предавателот

DEN 1245.36

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Специјални Функции:
Радио Тјунер,MP3 Плеери,FM Радио,Мобилен Телефон
Објектот Тежина:
0.64kg
Објектот Големина:
17.8 cm*5cm*13cm
Материјал Тип:
Пластични
Радио Одговор Пропусен Опсег:
87.5-108MHz
Име На Модел:
3615R
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Од Моќ:
4*50w
Големина На Дисплеј:
3.5
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка

Стоката во категоријата