.

.

25PCS Црн Сомот Drawstring Накит Завиткување Пошта Подарок Кеси за Пакување Роденден Снабдување WB261 P30

25PCS Црн Сомот Drawstring Накит Завиткување Пошта Подарок Кеси за Пакување Роденден Снабдување WB261 P30

DEN 83.28

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

боја:
Црна
Број На Модел На:
Бонбони Торба
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Повод:
роденден
Број на Компјутери:
25pcs
Материјал:
Кадифени Ткаенини

Стоката во категоријата