.

.

ABS Хром Задните Опашка Светлина багажникот портата Светилка рамка Покрие Трим 2 парчиња за на Ford F150 F-150 до 2015 година

ABS Хром Задните Опашка Светлина багажникот портата Светилка рамка Покрие Трим 2 парчиња за на Ford F150 F-150 до

DEN 1320.00

Тековен
Во магацинот.

Параметри на производот

Тип На Објект:
Хром Стил
Модел Година:
2015 2016 година
Специјални Функции:
заштита
Објектот Висина:
0inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Тежина:
0.5kg
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
FDF1501
Автомобил модел:
за Ford F150 F-150

Стоката во категоријата